telefon 737 541 244
volejte Po-Pá: 9 -17h, kontakty
logo

Keramická pokladnička - sebevražedné prasátko XXL

Keramická pokladnička - sebevražedné prasátko XXL Keramická pokladnička - sebevražedné prasátko XXL
299 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné.
Naposledy prodáno 1.8.2019 05:07. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
Číslo zboží: 132389

Seznamte se - Keramická pokladnička - sebevražedné prasátko XXL

Kolikrát jste si už říkali - naučím se šetřit, pořídím si pokladničku a teprve až bude opravdu plná, tak z ní ty peníze vytáhnu? Nebo jste darovali pokladničku své ratolesti, aby se naučila nejen ukládat si kapesné na horší časy, ale být i trpělivá, a na svou odměnu si počkala? Jenže většina dostupných pokladniček má vespod plastové víčko, takže penízky z pokladničky pomalu a nenápadně mizely a vy nebo dítko stále koukáte na věčně prázdného slona nebo domeček a chybí vám ten pocit příjemného překvapení z toho, kolik jste byli schopni nastřádat? S naším prasátkem se tomuto osudu vyhnete. Kromě malé dírky na vhození peněz dovnitř nemá pašík žádný jiný otvor, kterým by se dostaly peníze zase ven, takže naopak hrdinně čeká ve své ohrádce, že až přijde jeho čas a on se celý naplní, popadnete přiložené kladívko, které vám po celou dobu hezky hlídá, a pošlete ho na onen svět... A vy si přece nerozmlátíte pokladničku, ve které skoro nic není, ne?

Rozměry prasátka jsou 21x16cm. Dodáváno s dřevěným chlívkem

Pokud se i přesto bojíte, že tak dlouho sbírat penízky nevydržíte a prasátku dáte co proto ještě dřív než bude pořádně vykrmené, můžete jej vyměnit za na první pohled atraktivní Inteligentní kasičku, která vám peníze nevydá dřív, než dokoulíte uvnitř umístěnou kuličku skrz labyrint až k cíli.